(S)pokój nauczycielski - Mindfulness Cafe - spotkania o uważności. Rejestracja na drugi cykl

Zamknięto możliwość wypełniania tego formularza.

Witamy w formularzu zapisów na bezpłatny cykl spotkań wokół tematu uważności (S)pokój nauczycielski - Mindfulness Cafe. Jeśli jesteś nauczycielem(-ką), psychologiem(-żką) lub osobą, która na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą, te spotkania są właśnie dla Ciebie! (S)pokój nauczycielski - Mindfulness Cafe to pięć cykli po cztery spotkania. Odbywają się one online na platformie Zoom dwa razy w miesiącu przez cały rok szkolny 2023/2024. Jedno spotkanie trwa około 60-75 minut. W ramach Mindfulness Cafe, oprócz poznania teorii, będziemy wspólnie praktykować uważność, wymieniać się doświadczeniami oraz dzielić dobrymi praktykami.

Spotkania poprowadzą certyfikowane nauczycielki uważności z Fundacji Edumind.

Osoby, które będą uczestniczyć w cyklu spotkań, otrzymają zaświadczenie o udziale.

UWAGA! TO JEST FORMULARZ REJESTRACYJNY TYLKO NA DRUGI CYKL SPOTKAŃ. Obowiązują osobne zapisy na każdy z pięciu cykli. Formularze rejestracyjne będą udostępniane na bieżąco na stronie Fundacji oraz wydarzeniu na Facebooku.

Terminy i tematyka spotkań:

CYKL DRUGI:  Sztuka uważności. Zachować stabilność w pędzącym świecie

1. Stabilność podczas ruchu
  2. Uważność podczas codziennego ruchu – czynności
  3. Oddech – pobudzenie i uspokojenie
  4. Kotwica uwagi – oddech

Terminy: 8.11, 22.11, 6.12, 20.12

Kolejne cykle (rejestracja wkrótce):

CYKL TRZECI: Codzienność z uważnością. Z życzliwością dla swojego tempa i stylu
Terminy: 10.01, 24.01, 7.02, 21.02 (środy co dwa tygodnie od 17:30 do 18:45)

CYKL CZWARTY: Stawiać czoła wyzwaniom. Zachować uważność w chwilach trudnych
Terminy: 6.03, 20.03, 3.04,17.04 (środy co dwa tygodnie od 17:30 do 18:45)