Formularz zgłoszeniowy na warsztaty dotyczące kompetencji międzykulturowych “Weź kurs na wielokulturowość”, 7-8 i 21-22 października 2023

Witamy w formularzu zapisów na bezpłatne, dwudniowe, stacjonarne (Warszawa) szkolenie pt. Weź kurs na wielokulturowość.
Zapraszamy nauczycielki i nauczycieli i osoby pracujące z dziećmi i młodzieżą w bibliotekach, domach kultury i innych miejscach edukacji nieformalnej, w środowiskach wielokulturowych.

Warsztaty odbywają się w dwóch terminach: 7-8 października 2023 i 21-22 października 2023, w  godzinach 11:00 - 18:00 (sobota) i 8:30-15:30 (niedziela) w Warszawie.

Celem warsztatów międzykulturowych jest przygotowanie osób uczestniczących do pracy w zróżnicowanej kulturowo rzeczywistości. Uczestnicy i uczestniczki poznają rolę kultury w budowaniu relacji interpersonalnych i międzygrupowych. Zapoznają się z wiedzą na temat różnic kulturowych w zachowaniu i komunikacji oraz kwestią rozwiązywania trudności w środowisku międzykulturowym i umiejętności pracy z osobami z różnych kultur. Zajęcia będą odbywać się w formule warsztatowej z wykorzystaniem aktywnych i pozaformalnych metod uczenia.

Spotkania poprowadzą Dominika Cieślikowska i Anna Kawalska - psycholożki międzykulturowe, trenerki kompetencji międzykulturowych i antydyskryminacyjnych.

Osoby, które będą uczestniczyć w warsztatach, otrzymają zaświadczenie o udziale.

Warsztaty są bezpłatne, zapewniamy też obiad, kawę, herbatę i przekąski. Uwaga! Nocleg i dojazd we własnym zakresie.

Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Będzie prowadzona lista rezerwowa.

Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: katarzyna.gajewska@szkolazklasa.org.pl

Informacje wstępne
Dane pracownika szkoły
Twój numer telefonu. Jeżeli nam go podasz, w wyjątkowych sytuacjach będzie nam łatwiej się z Tobą skontaktować.
Jeżeli nie znasz numeru RSPO swojej szkoły znajdziesz go na stronie rspo.gov.pl

Jeśli nie znalazłeś(-aś) swojej szkoły powyżej, skontaktuj się z nami mailowo: support@szkolazklasa.org.pl aby prawidłowo wypełnić formularz.

Dane szkoły

Jeśli dane adresowe Twojej placówki są niepoprawne, napisz na support@szkolazklasa.org.pl a my poprawimy dane w bazie.

Dane szkoły

Dane osobowe
Dane instytucji / placówki / organizacji
Zgody dla osoby pracującej w szkole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Szkoła z Klasą (FSZK) z siedzibą w Warszawie przy ul. Śniadeckich 19, email: fundacja@szkolazklasa.org.pl, tel. +48 518 287 625. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu “Weź kurs na wielokulturowość”i. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane sponsorom projektu, w którym uczestniczysz, do celów kontroli finansowej i merytorycznej, na podstawie uzasadnionych prawnie interesów FSZK oraz sponsorów, związanych z potrzebą kontroli sposobu wydatkowania środków finansowych i realizacji projektu. Dane mogą również być powierzane do przetwarzania podmiotom, które świadczą na rzecz FSZK usługi wiążące się z przetwarzaniem danych osobowych, z zastrzeżeniem, że te podmioty nie nabywają prawa do samodzielnego przetwarzania tych danych, a jedynie do wykonywania poleceń FSZK w tym zakresie. Twoje dane osobowe są przechowywane do chwili upływu okresu przechowywania dokumentacji rekrutacji i szkolenia, wymaganego przez sponsorów lub do chwili upływu okresu wynikającego z obowiązujących przepisów dotyczących prowadzenia ksiąg rachunkowych, przy czym obowiązuje najdłuższy okres. Masz prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo przenoszenia danych. Dopuszczalność korzystania z poszczególnych praw zależy od podstawy prawnej konkretnego przetwarzania. Masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.
Zgody dla osoby nie pracującej w szkole