Jak odpocząć w wakacje? Mindfulness dla nauczycieli - webinar (13.06, godz. 17:00)

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na webinar “Jak odpocząć w wakacje? Mindfulness dla nauczycieli”.

Zachęcamy do poświęcenia kilku chwil dla siebie i zadbanie o swój dobrostan podczas nadchodzących wakacji.

Podczas spotkania:

• dowiesz się co to jest mindfulness, na czym polega praktyka uważności i poznasz fakty i mity jej dotyczące;
  • dowiesz się jak mindfulness może pomóc w zwiększeniu jakości odpoczynku i regeneracji podczas wakacji;
  • otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące ćwiczeń, które możesz wykonywać w dowolnym miejscu i czasie;
  • wzmocnisz swoją zdolność do bycia tu i teraz, czerpiąc radość z każdej chwili lata.

Webinar będzie miał charakter warsztatowy – zachęcamy osoby uczestniczące do aktywnego uczestnictwa w ćwiczeniach i dyskusji na forum.

Spotkanie poprowadzi Anna Nowacka-Krajewska (psycholożka, koordynatorka programu Krople Uważności w Fundacji Szkoła z Klasą).

Wyszukaj szkołę
Jeżeli nie znasz numeru RSPO swojej szkoły znajdziesz go na stronie rspo.gov.pl

Jeśli nie znalazłeś(-aś) swojej szkoły powyżej, skontaktuj się z nami mailowo: support@szkolazklasa.org.pl aby prawidłowo wypełnić formularz.

Dane szkoły

Dane teleadresowe Twojej placówki są nieaktualne? Napisz mail na support@szkolazklasa.org.pl z prośbą o aktualizację danych zawierając numer RSPO lub nazwę placówki i miejscowość oraz aktualne dane teleadresowe.

Dane szkoły

Jeśli dane adresowe Twojej placówki są niepoprawne, napisz na support@szkolazklasa.org.pl a my poprawimy dane w bazie.

Dane nauczyciela
Twój numer telefonu. Jeżeli nam go podasz, w wyjątkowych sytuacjach będzie nam łatwiej się z Tobą skontaktować.

Uwaga! Podaj maila, do którego masz dostęp! Na podany mail dostaniesz wiadomości odnośnie wydarzenia.

Zgody
Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Szkoła z Klasą (FSZK) z siedzibą w Warszawie przy ul. Śniadeckich 19, email: fundacja@szkolazklasa.org.pl, tel. +48 518 287 625. Podanie danych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w webinarze "Jak odpocząć w wakacje? Mindfulness dla nauczycieli". Twoje dane osobowe mogą być udostępniane sponsorom programów, w których uczestniczysz, do celów kontroli finansowej tych programów, na podstawie uzasadnionych prawnie interesów FSZK oraz sponsorów, związanych z potrzebą kontroli sposobu wydatkowania środków finansowych. Dane mogą również być powierzane do przetwarzania podmiotom, które świadczą na rzecz FSZK usługi wiążące się z przetwarzaniem danych osobowych, z zastrzeżeniem, że te podmioty nie nabywają prawa do samodzielnego przetwarzania tych danych, a jedynie do wykonywania poleceń FSZK w tym zakresie. Dane osobowe są przechowywane do chwili upływu okresu przedawnienia roszczeń lub do chwili upływu okresu przechowywania dokumentacji programu, wymaganego przez sponsorów lub do chwili upływu okresu wynikającego z obowiązujących przepisów dotyczących prowadzenia ksiąg rachunkowych, przy czym obowiązuje najdłuższy okres. Masz prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo przenoszenia danych. Dopuszczalność korzystania z poszczególnych praw zależy od podstawy prawnej konkretnego przetwarzania. Masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (PUODO).