Zgłoszenie na szkolenie stacjonarne otwarte w ramach programu Asy Internetu

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach programu Asy Internetu. Składa się ono z 2 spotkań. Podczas szkolenia:

  • zwiększysz swoją wiedzę o Internecie oraz o tym, co robią w sieci młodzi ludzie,
  • poznasz materiały Asów Internetu i nauczysz się z nich korzystać,
  • uzyskasz wskazówki, jak ciekawiej uczyć i rozmawiać o bezpieczeństwie w Internecie,
  • dowiesz się, jak kształtować w młodych ludziach cyfrowe obywatelstwo i rozwijać wartości: rozsądku, uważności, siły, życzliwości i odwagi
  • nauczysz się, jak odpowiedzialnie udostępniać treści i informacje o sobie; jak nie dać się nabrać na oszustwa w internecie; w jaki sposób chronić swoje dane używając silnych haseł; jak być życzliwym i reagować na niewłaściwe zachowania internautów i internautek; gdzie szukać pomocy, gdy trafisz w internecie na coś niepokojącego.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila ze szczegółami wybranego szkolenia. Po pierwszym spotkaniu wyślemy Ci materiały w wersji papierowej, natomiast po wypełnieniu krótkiej ankiety ewaluacyjnej - certyfikat.

Regulamin programu: https://www.szkolazklasa.org.pl/wp-content/uploads/2023/07/regulamin-programu-edukacyjnego-asy-internetu-wrzesien-2023.pdf

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt mejlowy: asyinternetu@szkolazklasa.org.pl.

Wyszukaj szkołę
Jeżeli nie znasz numeru RSPO swojej szkoły znajdziesz go na stronie rspo.gov.pl

Jeśli nie znalazłeś(-aś) swojej szkoły powyżej, skontaktuj się z nami mailowo: support@szkolazklasa.org.pl aby prawidłowo wypełnić formularz.

Dane szkoły

Dane teleadresowe Twojej placówki są nieaktualne? Napisz mail na support@szkolazklasa.org.pl z prośbą o aktualizację danych zawierając numer RSPO lub nazwę placówki i miejscowość oraz aktualne dane teleadresowe. 

Dane szkoły

Jeśli dane adresowe Twojej placówki są niepoprawne, napisz na support@szkolazklasa.org.pl a my poprawimy dane w bazie.

Dane nauczyciela
Twój numer telefonu. Jeżeli nam go podasz, w wyjątkowych sytuacjach będzie nam łatwiej się z Tobą skontaktować.

Uwaga! Podaj maila, do którego masz dostęp! Na podany mail dostaniesz wiadomości odnośnie programu oraz możliwości pobrania certyfikatu.

Wybierz datę i miejsce szkolenia

Aby szkolenie było efektywne, możemy na nie zapisać maksymalnie 30 osób, liczy się kolejność zapisów. Na liście znajdują się szkolenia, na które można się jeszcze zapisać.

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie, I spotkanie: 5.02.2024, godz. 13.00-17.00, II spotkanie: 19.02.2024, godz. 13.00-16.00.

Warszawa, ul. Kasprowicza 107 (SP nr 223), I spotkanie 6.02.2024, godz. 15.00-19.00, II spotkanie 27.02.2024, godz. 15.00-18.00

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Paderewski w Lublinie, ul. Symfoniczna 3a, Lublin: I spotkanie: 19.02.2024, godz.15.30-19.30, II spotkanie: 4.03.2024, godz. 15.30-18.30.

Akceptacja regulaminu i oświadczenia

Akceptacja Regulaminu oraz podanie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w programie Asy internetu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Szkoła z Klasą (FSZK) z siedzibą w Warszawie przy ul. Śniadeckich 19, email: fundacja@szkolazklasa.org.pl, tel. +48 518 287 625. Podanie danych i zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w programie Asy Internetu. Dane są przetwarzane w celu uczestnictwa w programie. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane sponsorom programów, w których uczestniczysz, do celów kontroli finansowej tych programów, na podstawie uzasadnionych prawnie interesów FSZK oraz sponsorów, związanych z potrzebą kontroli sposobu wydatkowania środków finansowych. Dane mogą również być powierzane do przetwarzania podmiotom, które świadczą na rzecz FSZK usługi wiążące się z przetwarzaniem danych osobowych, z zastrzeżeniem, że te podmioty nie nabywają prawa do samodzielnego przetwarzania tych danych, a jedynie do wykonywania poleceń FSZK w tym zakresie. Dane osobowe są przechowywane do chwili upływu okresu przedawnienia roszczeń lub do chwili upływu okresu przechowywania dokumentacji programu, wymaganego przez sponsorów lub do chwili upływu okresu wynikającego z obowiązujących przepisów dotyczących prowadzenia ksiąg rachunkowych, przy czym obowiązuje najdłuższy okres. Masz prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo przenoszenia danych. Dopuszczalność korzystania z poszczególnych praw zależy od podstawy prawnej konkretnego przetwarzania. Masz prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (PUODO).